Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II wWysokiem przyłączyli się do akcji MEN „Szkoła pamięta”. Celem inicjatywy byłozwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach wolności,szczególnie tych, którzy są związani z historią regionu i społeczności.
W ramach przedsięwzięcia uczniowie Szkolnego KołaWolontariatu przeprowadzili w akcję „Znicz, pamiętam…”. Przez kilka dni wrazz nauczycielami przynosili znicze, które potem zapalili na opuszczonychgrobach pobliskich cmentarzy oraz grobach zmarłych nauczycieli i pracownikówszkoły. Do każdego znicza dołączona była wizytówka o treści ”Wspólnota SzkołyPodstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Wysokiem”.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz