W Lądku, gmina Grodziec, zakończono przebudowę drogi.
Jakpoinformował Mariusz Woźniak, wójt gminy Grodziec, zakres prac obejmowałwykonanie nowej konstrukcji jezdni o nawierzchni bitumicznej na długości 452,57m i szerokości 4,5 m, budowę obustronnych poboczy gruntowych o szerokości 1 m,oczyszczenie istniejących rowów drogowych, a także częściowy remontistniejących zjazdów.
Inwestycjazostała zrealizowana przy współudziale środków finansowych z budżetuWojewództwa Wielkopolskiego w wysokości 212.250,00 zł, a całkowita wartość zadaniato 372.539,04 zł.
zdj. FB/Mariusz Woźniak
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz