Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Medale i wyróżnienia dla 46 strażaków. Była msza i przekazanie nowego wozu bojowego

09:48, 28.05.2022 Aktualizacja: 09:13, 24.10.2025
Skomentuj Medale i wyróżnienia dla 46 strażaków. Była msza i przekazanie nowego wozu...

Mszaw intencji strażaków, przemarsz druhów przy akompaniamencie orkiestry na plac,przekazanie nowego auta oraz wręczenie medali i odznaczeń, to scenariusztegorocznych Gminnych Dni Strażaka, które tym razem odbyły się w Lądku w gminieGrodziec.

Obchody Gminnego Dnia Strażakarozpoczęto uroczystą mszą św. odprawioną w kościele pw. św. Michała Archanioław Królikowie przez proboszcza parafii ks. Grzegorza Groszkowskiego, ks.Tadeusza Bachorza oraz proboszcza parafii Grodziec ks. Karola Zająca. Po mszypododdziały strażackie prowadzone przy akompaniamencie orkiestry parafialnej zKrólikowa przemaszerowały przez Lądek na plac tamtejszej jednostki OSP, gdzieodbyła się część oficjalna obchodów. Podczas wydarzenia dokonano uroczystegoprzekazania fabrycznie nowego, średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego druhomz OSP Lądek. Wręczono odznaczenia i wyróżnienia.

UchwałąPrezydium Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży PożarnychRzeczpospolitej Polskiej woj. wielkopolskiego, Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwaodznaczeni zostali druhowie: Zbigniew Niciński, Błażej Kawala, GrzegorzŚmigielski i Krzysztof Mateja; srebrnym medalem druhowie: Piotr Klimkiewicz,Jan Kaczmarek, Błażej Marczak, Waldemar Sobański, Jacek Sobczak; brązowymmedalem druhowie: Paweł Mimier, Dariusz Andrzejewski, Dariusz Gęsikiewicz,Marcin Piaseczny, Marek Cegielski, Mariusz Woźniak, Michał Kowalski, MichałWojciechowski, Eryk Wstawski, Tomasz Kopczyński, Sebastian Staszak. Odznakę ,,strażak wzorowy” otrzymalidruhowie: Paweł Olejniczak, Maciej Klimczak, Przemysław Klinowski, MateuszSzczeblewski, Szymon Juszczak, Przemysław Małowski, Paweł Piętka, CezaryMałowski, Radosław Hyżak, Mateusz Urbaniak, Robert Bartosik, JacekAndrzejewski, Dawid Wojciechowski, Grzegorz Koliński, Mateusz Dryjer, JacekStaszak, Aleksandra Musialska, Dominik Sobczak, Zbigniew Bącler, Jacek Jarosz,Łukasz Baranowicz, Mariusz Jaskuła, Krzysztof Matuszak, Michał Perczyński,Sebastian Michalak, Łukasz Gęsikiewicz.

Po części oficjalnej odbyła sięprezentacja sprzętu ratowniczo-gaśniczego oraz szkolenie z zakresukwalifikowanej pierwszej pomocy.

MF

zdj. UG w Grodźcu

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%