Kolscy policjancizatrzymali 20-letniego motocyklistę podejrzewanego o jazdę pod wpływemnarkotyków i ich posiadanie. Przy mężczyźnie znaleziono marihuanę oraz metamfetaminę.Za posiadanie nielegalnych substancji mieszkańcowi gminy Kłodawa grozi kara do3 lat pozbawienia wolności.
W sobotę, 15 września, policjanci ogniwa patrolowo – iInterwencyjnegokolskiej komendy zatrzymali do kontroli motocykl marki Kawasaki. Jednoślademtym poruszał się 20-letni mieszkaniec gminy Kłodawa. Mężczyzna nie miał przysobie prawa jazdy, a motocykl, którym się poruszał – aktualnych badańtechnicznych. Ponadto wygląd zewnętrzny oraz zachowanie mężczyzny wskazywało,że kierowca może się znajdować pod wpływem środków odurzających, dlatego teżskrupulatnie przeprowadzono kontrolę.
Policjanci przy mężczyźnie policjanci znaleźli zwitek suszuroślinnego oraz woreczek z białym proszkiem. Wstępne badanie wykazało, żeujawnione narkotyki to marihuana oraz metamfetamina. Zgodnie z ustawą oprzeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 3lat. Motocyklista przyznał się, że zaledwie kilka godzin wcześniej zażywał narkotyki.Od 20-latka pobrano krew do analizy. Jeśli okaże się, że kierował pod wpływemśrodków odurzających, również i za to przestępstwo odpowie przed sądem.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz