Siedem osób zostało przewiezionych do szpitala po wypadku, do którego doszło na drodze w Kościelcu, w powiecie kolskim. Motocyklista wjechał w grupę ludzi. Do zdarzenia doszło w sobotę, 21 września, około godziny 19.00. Według ustaleń policji - motocyklista na łuku drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w grupę młodych osób ( w wieku od 15 do 17 lat) idących chodnikiem. Cztery z nich ma połamane kończyny, u pozostałych stwierdzono ogólne potłuczenia. Życiu żadnej z poszkodowanych osób nie zagraża niebezpieczeństwo. 43-letni motocyklista, mieszkaniec gminy Kościelec, był trzeźwy.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz