Seniorska drużyna Wichru Dobra znalazłasię w poważnym kryzysie. Zespół zajął w swojej grupie B-klasy przedostatniemiejsce. Dlatego zarząd klubu zdecydował o zmianie trenera.
Dotychczasprowadzącego drużynę seniorów Wichru Dobra Tomasza Janickiego zastąpił KonradGrzelak, były piłkarz i szkoleniowiec Orła Kawęczyn, a następnie MGKS TUR 1921Turek.
Doświadczony trenerGrzelakrozpoczął pracę z drużyną seniorów Tura w lipcu 2021 roku. Otrzymał zadanieponownego stworzenia zespołu seniorów oraz odbudowania piłki seniorskiej wTurku. Prowadził Tura w 70. meczach ligowych. Notując 43 wygrane, 9 remisów i18 porażek. Wprowadził tura do klasy okręgowej. W kwietniu tego roku działaczeTura postanowili pożegnać się trenerem z powodu niewystarczającychwyników. Nowym szkoleniowcem drużynyseniorów MGKS Tur 1921 Turek został Maciej Maliński.
Nowa funkcja trenerskaGrzelakazagospodarowała Dobra. Były trener seniorów Wichru Tomasz Janicki otrzymał wklubie nową funkcję, koordynatora trenerów. Poza tym poprowadzi nowo powstającądrużynę juniorów rocznika 2009 i młodsi. Trener Piotr Wawrzyniak będzieprowadził dobrze spisującą się drużynę młodzików, tym razem już w kategorii młodzikrocznik 2012 i młodsi.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz