W Mikorzynie (gmina Ślesin) trwa przebudowa drogi krajowej. Pojawi siętutaj środkowy pas, który zwiększy bezpieczeństwo w Mikorzynie. Łatwiej napewno będzie mieszkańcom dostać się do swoich posesji.
Zapowiedzi tej inwestycji pojawiły sięjuż w 2018, jednak prace ruszyły dopiero w tym roku. Realizuje je GDDKiA, bo toczęść drogi krajowej nr 25. Jak wyjaśnia burmistrz Ślesina Mariusz Zaborowski,wartość tego zadania to około 4 miliony złotych. Powstanie środkowy pas (lewoskręt), będziewymieniony chodnik na odcinku od Witynga w kierunku Konina, i wybudowany nowy (odłuku, gdzie obecnie się kończył po lewej stronie za hotel Mikorzyn).
Prace mają zakończyć się we wrześniu.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz