Ślesin jest pierwszągminą w powiecie konińskim, która przystąpiła do Konińskiej Izby Gospodarczej.Samorząd, jako członek wspierający, będzie uiszczał roczną składkę w wysokości2 tysięcy złotych. Radni w podejmowaniu decyzji byli jednomyślni.
Na co gmina może liczyć? Jak wyjaśniał Paweł Jasiński,dyrektor Konińskiej Izby Gospodarczej, wniesiona składka „będzie przeznaczonana szereg różnego rodzaju inicjatyw”. –Przykładem są szkolenia – mówił podczas ubiegłotygodniowej sesji rady miejskiej.Przywołał tutaj ostatni, specjalistyczny dwudniowy kurs z pisania wnioskówunijnych. Na rynku takie zajęcia kosztują około 700 złotych, a członkowie KIG-uzapłacili za nie 175 złotych. Ślesin, jako członek wspierający, może też liczyćna promocję, wyjazdy na targi czy misje.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz