Przed nami sportowy weekend w mieście i w regionie. Jutro sezon kończą wodniacy. O 10.30 na Jeziorze Pątnowskim (przystań KŻ Energetyk) rozpoczną się Regaty Okręgowego Zakończenia Sezonu Żeglarskiego. O 15.00 czeka nas trzecioligowy mecz Górnika Konin z rezerwami poznańskiego Lecha (stadion przy ul. Podwale). O tej samej porze wybrzmi pierwszy gwizdek w Turku, gdzie Tur 1921 zagra z Rawią Rawicz. O 17.00 nowy sezon rozpoczną drugoligowi siatkarze Wilków Wilczyn, którzy zmierzą się w hali przy wilczyńskim gimnazjum z SMS-em Police. W niedzielę zapraszamy na stadion przy ul. Dmowskiego w Koninie. Piłkarki Medyka zagrają tam o 11.00 z beniaminkiem – Unifreeze Górzno. Podczas weekendu odbędzie się też Piknik na Zakończenie Sezonu Tenisowego – to przy kortach TKKF przy ul. Sosnowej oraz Finał Turniejów Klubowych Konińskiego Klubu Golfowego – na polu golfowym w Golinie-Kolonii.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz