Wielkimi krokami zbliża się pierwszy turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich – Tokio 2020, w którym weźmie udział pięściarz Zagłębia Konin, Mateusz Goiński. Przed ważnym startem zawodnik z naszego miasta trenuje na Ukrainie. To kolejny szkoleniowy wyjazd pięściarskiej kadry na Ukrainę. „Biało-czerwoni” trenowali tam już w styczniu. Trwające zgrupowanie jest przedostatnim spotkaniem szkoleniowym naszych kadrowiczów przed turniejem kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich, który rozpocznie się 13 marca w Londynie. Po zakończeniu trwającego zgrupowania Polacy spotkają się jeszcze w Cetniewie. Na Ukrainie Mateusz Goiński bierze też udział w sparingach. Za naszym pięściarzem są już dwa wygrane pojedynki – z przeciwnikami z Ukrainy i Armenii. fot. Zagłębie Konin
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz