Sport

Zamknij

Dodaj komentarz

Medyk zaczyna rywalizację w pucharze Polski. Na początek – pierwszoligowy ROW Rybnik

23:12, 21.11.2019 Aktualizacja: 04:11, 24.10.2025
Skomentuj Medyk zaczyna rywalizację w pucharze Polski. Na początek – pierwszoligowy...

Zakończyły rundę jesienną Ekstraligi, ale w 2019 roku czeka je jeszcze jeden mecz o stawkę. Piłkarki Medyka Konin powalczą w najbliższą sobotę w spotkaniu czwartej rundy pucharu Polski. To będzie wyjazdowy pojedynek z ROW Rybnik. Jego stawką będzie awans do 1/8 finału pucharu Polski. Rybniczanki występują w południowej grupie pierwszej ligi. Po rundzie jesiennej zespół ten plasuje się na pozycji lidera. To jest pierwszy występ młodej drużyny z Rybnika w rywalizacji pucharu Polski. Na początek ROW pokonał na wyjeździe 8:2 Ostrovię 1909 Ostrów Wlkp. Dla rybniczanek bramki zdobywały piłkarki z ekstraligowym doświadczeniem: Patrycja Matla, Karolina Szczypka, Edyta Botor i Aleksandra Lizoń. – Los przydzielił nam bardzo trudnego przeciwnika, którego absolutnie nie będziemy lekceważyć – powiedział przed sobotnim meczem Roman Jaszczak, trener Medyka Konin. Przypomnijmy, że Medyk w tym roku broni pucharu Polski, który zdobył w czerwcu, po obfitującym w bramki finale z Czarnymi Sosnowiec (wygrana koninianek 4:3). Mecz czwartej rundy pucharu Polski ROW Rybnik-Medyk Konin będzie w najbliższą sobotę (23 listopada). Początek – w samo południe.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%