Sport

Zamknij

Dodaj komentarz

Przywieźli po dwa medale! Sportowcy wrócili z igrzysk w Abu Dhabi

10:59, 20.01.2022 Aktualizacja: 04:04, 25.10.2025
Skomentuj Przywieźli po dwa medale! Sportowcy wrócili z igrzysk w Abu Dhabi

Karolina Skitek, Weronika Żabierek i Bartek Sadkowskito zawodnicy z naszego regionu, którzy wzięli udział w Letnich IgrzyskachOlimpiad Specjalnych, jakie odbyły się w Aby Dhabi. Każde z nich przywiozło z zawodówpo dwa medale, choć w różnych kolorach, a dzisiaj tłumu powitały ich nalotnisku. Teraz szczęśliwi wracają z bliskimi do swoich domów.

Tłumy ludzi powitały naOkęciu 64-osobową reprezentację Polski, jaka wzięła udział w Letnich IgrzyskachOlimpiad Specjalnych w Abu Dhabi. Wszyscy razem przywieźli stamtąd 69 medali.Wśród zawodników było także troje mieszkańców z naszego regionu.

Karolina Skitek z Królikowa wgminie Grodziec startowała w trzech dyscyplinach i zdobyła dwa brązowe medale –w pchnięciu kulą i sztafecie 4x100 metrów. –Wracam bardzo zadowolona z zawodów, choć były trudne – przyznała Karolina.Weronika Żabierek z Kramska przywiozła brązowy medal za start w kolarstwie na 1000 m, zaś złoto na 500 m. – Najbardziej cieszę się z tego, że mam medale. Podobał mi się też lotsamolotem – zdradziła Weronika. Natomiast Bartek Sadkowski z SzadowaPańskiego w powiecie tureckim, który jest kolarzem, jak Weronika, wywalczyłsrebrny medal za start na dystansie 500 m i złoto za 2000 m. – Trochę wiał wiatr, ale bardzo mi się podobało. Jestem szczęśliwy, bowszystko było ok. – zaznaczył Bartek.

Na lotnisku emocji było takdużo, że u wielu osób widać było łzy w oczach. Powitał ich tam m.in. ministersportu Witold Bańka. Zawodnicy zmęczeni, ale szczęśliwi wracają teraz do swoichdomów, gdzie czekają na nich bliscy i sąsiedzi.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%