Wiadomości

Zamknij

Dodaj komentarz

Siłownia na leśnym parkingu. Nadleśnictwo zachęca do czynnego wypoczynku

12:56, 19.02.2018 Aktualizacja: 21:19, 20.10.2025
Skomentuj Siłownia na leśnym parkingu. Nadleśnictwo zachęca do czynnego wypoczynku

Na leśnym parkingu, tuż obok siedziby NadleśnictwaTurek (ul. Chopina 70, przy wyjeździe z miasta w stronę Władysławowa) stanęła siłownia zewnętrzna. Składa się z 9 podwójnych urządzeń doćwiczeń różnych partii naszych mięśni. I choć niektóre nazwy urządzeń brzmiąbardzo tajemniczo, jak Sufler - Pylon – Twister, Wyciąg – Pylon - Krzesło dowyciskania, Wioślarz – Pylon – Narty, Rower – Pylon – Jeździec czy Pajacyk –Pylon – Motyl, to na pewno nie braknie chętnych by je wypróbować. Zarównoprzejezdnych, którzy mogą wyjeżdżając z Turku zatrzymać się na chwilęodpoczynku, jak i miejscowych amatorów sportów na świeżym powietrzu. – Zapraszamy wszystkich chętnych do aktywnegokorzystania z urządzeń. Żeby było bezpiecznie, prosimy o przestrzeganieregulaminu korzystania z siłowni i ćwiczenie zgodnie z przedstawioną do każdegoz nich instrukcją bezpiecznego użytkowania – mówi leśniczy WitoldLewandowski i ma nadzieję, że urządzenia będą intensywniewykorzystywane.

Zdj. Facebook/ Nadleśnictwo Turek

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%