– Zapraszam państwa w wielką podróż muzyczną – mówiła Danuta Błażejczyk do publiczności w Konińskim Centrum Kultury otwierając koncert „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał – Śpiewnik Skaldów – rozśpiewany Konin”.
Na scenie wystąpili Danuta Błażejczyk, Julia Wasielewska, Iga Lewandowska, Joanna Lupa, Majka Wróbel, Hanna Potrzebowska, Oliwia Maciejewska, Mariusz Urbaniak, Gustaw Konat oraz wokaliści Studia Piosenki Estradowej HIT.

Dla publiczności zaśpiewali niezapomniane przeboje Skaldów w nowych aranżacjach przygotowanych przez młodych muzyków z Wielkopolski pod kierownictwem Wojciecha Olińskiego – Ich muzyka jest oryginalna, poza tym ponadczasowa. To muzyka, która łączy pokolenia – mówiła o twórczości Skaldów wokalistka Danuta Błażejczyk, jednocześnie prezes Fundacji Apetyt na Kulturę, która razem Fundacją Barwy Kultury zorganizowały koncert „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał – Śpiewnik Skaldów – rozśpiewany Konin”. – Cieszymy się, że wybraliście państwo ten wieczór na spotkanie z nami – dodał Mariusz Urbaniak.
Konińska publiczność miała okazję śpiewać razem z artystami takie przeboje jak „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”, „Medytacje wiejskiego listonosza”, „Prześliczna wiolonczelistka” czy „Wiosna”.
mar
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz