W czwartek 13 czerwca miało miejsce uroczyste otwarcie nowego klubu fitness w Koninie, należącego do sieci Xtreme Fitness. Podczas imprezy można było zjeść coś słodkiego, posłuchać muzyki, porozmawiać na temat diet, masaży, fizjoterapii i makijażu. Goście mogli również obejrzeć pokaz studia Seventh Heaven Pole Dance, a także wziąć udział w różnego rodzaju zajęciach i konkursach. – Miło nam, że tak licznie nas tutaj odwiedziliście. Chciałbym bardzo podziękować trenerom, całemu naszemu zespołowi. Jako klub Xtreme Fitness w Koninie zrobiliśmy najlepszy wynik w tym roku, jeśli chodzi o otwarte już kluby oraz te, które zostaną dopiero otwarte – mówił Marcin Choiński, jeden z właścicieli klubu.
Klub otwarty w Koninie jest 69. placówką tego typu w Polsce. Sieć Xtreme Fitness Gym chce w tym roku otworzyć jeszcze 30 takich miejsc. – Dwa i pół roku temu dołączyłem do sieci Xtreme Fitness, żeby współtworzyć jej strategię, wdrażać ją i to, że dzisiaj tu jesteśmy jest tego efektem. Kiedy zaczynałem pracę w tej sieci, miałem marzenie, żeby jak najszybciej powstał klub w Koninie. Jestem szczęśliwy, ale i Państwo macie też szczęście, ponieważ razem mamy okazję wziąć udział w historycznym momencie ekspansji sieci, która w tym roku osiągnie sto placówek w całej Polsce – mówił Piotr Ganowicz, szef sztabu sieci Xtreme Fitness Gym.
„Tworzymy miejsca aktywnegospędzania czasu, budujące więzi społeczne w oparciu o kulturę sportową, abyumożliwić rozwój ciała, charakteru i pasji w otoczeniu innowacyjnych rozwiązańfitness” – tak brzmi idea, którą niesie za sobą sieć Xtreme Fitness Gym. – Macieteż Państwo szczęście, że możecie współtworzyć naszą społeczność, budowaćwięzi, kształtować ciało, charakter i pasję. Życzę dużo radości i satysfakcji zćwiczenia u nas – dodał Piotr Ganowicz.
Podczas uroczystego otwarciaklubu obecny był również Piotr Korytkowski, prezydent miasta Konina. – Ja, jakowłodarz tego miasta chciałbym życzyć powodzenia, aby ta ekspansja trwała i to, cosobie założyliście, jeśli chodzi o liczbę siłowni, które będą otwarte w kraju,rzeczywiście się ziściła. Jesteście na kursie i ścieżce do tego, aby ten celosiągnąć. Myślę, że mieszkańcy Konina, ale również Ci, którzy z okolicznychmiejscowości będą korzystali z tego klubu, będą usatysfakcjonowani. Ja jestempo raz pierwszy tutaj i muszę powiedzieć, że budzi to mój szacunek. Starzybywalcy różnych siłowni mogą powiedzieć, że jest tutaj dobrze. Myślę, że będzietu też atmosfera, która będzie sprzyjała temu, aby równoważyć ducha i ciało, botemu służy właśnie siłownia. Życzę powodzenia, sukcesów właścicielowi, autorowitej ekspansji, ale i wszystkim tym, którzy będą korzystali z siłowni – mówił.
Jak wyjaśnił Marcin Choiński,jeden z właścicieli klubu, nowo otwarta placówka w Koninie ma najlepszy formatzajęć i jest to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. – Jest onowykonane z najwyższą starannością, a sprzęty dobieraliśmy zgodnie z tym, czegopotrzebują ludzie. Przeprowadziliśmy dogłębną analizę konkurencji, zbadaliśmydobrze rynek i wiemy, że jesteśmy na wysokim poziomie. Konin to kolejnalokalizacja, ale to oczywiście nie koniec rozwoju firmy – tłumaczył.
Krystian Cichocki
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz