Wiadomości

Zamknij

Dodaj komentarz

Święta na drogach w miarę spokojne

12:10, 19.04.2022
Skomentuj Święta na drogach w miarę spokojne

Od 16 do 18 kwietniawłącznie policjanci ujawnili 147 wykroczeń w ruchu drogowym, z czego 87zakończyło się mandatem.

– Funkcjonariusze zatrzymali 14 dowodów rejestracyjnych orazdwa prawa jazdy. Pierwsze za prędkość, drugie za spowodowanie zdarzeniadrogowego – informuje Sebastian Wiśniewski, rzecznik prasowy Komendy MiejskiejPolicji w Koninie. – Wypadków nie było, natomiast odnotowaliśmy 8 kolizji.Możemy powiedzieć, że święta na drogach były bezpieczne.

Niestety, nie obyło się bez nietrzeźwych kierowców. Jeden znich, 33-latek, został zatrzymany w Licheniu Starym 17 kwietnia tuż po godz. 11.00.Prowadził mazdę mając w organizmie promil alkoholu.

na

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%