Korytkowski

Słupca

Pierwszy mecz u siebie, niestety przegrany

2022-10-02 19:23:51

Siatkarki Konińskiego Towarzystwa Piłki Siatkowej uległy przed własną publicznością 1:3 w setach z SKS Murowana Goślina.

W weekend. rozegraną drugą kolejkę siatkarskiej III ligi kobiet. Koninianki podejmowały u siebie SKS Murowana Goślina. Rywalki okazały się dużo lepszym zespołem. Przyjezdne pierwszy set wygrały gładko 13:25. W kolejnej części meczu zawodniczki z Konina pokazały się z lepszej strony. Potrafiły wyjść nawet na kilkupunktowe prowadzenie, jednak rywalki zdołały je dogonić. Drugi set KTPS przegrało 19:25. Koniniankom udało się wygrać trzeciego seta 25:22. Mimo dużego zaangażowania mecz zakończył się zwycięstwem drużyny gości.