Ślesin

W dwa dni rozegrali 141 meczów. Przyjechała cała polska czołówka rocznika 2010

2021-05-17 08:19:52

24 zespoły z całej Polski wzięły udział w turnieju piłki nożnej U-11 Ślesin Pro-Cup o Puchar Burmistrza Ślesina Mariusza Zaborowskiego. Wygrała drużyna Lecha Poznań.

Turniej rozgrywany był na terenie Lichenia Starego i Ślesina. Zgromadził całą polską czołówkę rocznika 2010, która już w systemie 9v9 pokazała naprawdę kawał futbolu.

W miniony weekend (15-16 maja) rozegrano 141 meczów. Każda drużyna rozegrała 11 lub 12 spotkań. W turnieju wzięły udział 24 drużyny. Najlepszy był Lech Poznań, jeden z faworytów. Świetnie poradziły sobie zespoły ŁKS-u Łódź i Wisły Kraków, które zajęły kolejne miejsca na podium. Na ósmej pozycji, uplasowała się drużyna SMS APR Ślesin.

Jak informują organizatorzy, czyli Pro-Turnieje, ten turniej w Licheniu to początek dużego międzynarodowego projektu. Zapowiadają też, że zagoszczą na długo w Licheniu.