Kleczew

Kleczewianin jednym z najlepszych kulturystów w Polsce. Zajął trzecie miejsce

2018-02-23 13:25:32
Paweł Trzemkowski, mieszkaniec Kleczewa, zajął trzecie miejsce w kategorii Fitness Plażowego Atletycznego podczas Europe Sport Power w Krakowie.
Europe Sport Power te największe w Polsce targi fitness i zawody kulturystyczne. Odbyły się od 17 i 18 lutego, a wzięło w nich udział ponad 120 wystawców z kraju i zagranicy oraz 100 gwiazd z różnych dyscyplin. Głównym wydarzeniem były Debiuty Kulturystyczne Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego 2018. Paweł Trzemkowski z Kleczewa, podopieczny Radka Słodkiewicza, wielokrotnego Mistrza Polski i złotego medalisty Mistrzostw Świata, zajął 3. miejsce w kategorii: Fitness Plażowe Atletyczne Open.