Kleczew

Sokół wrócił do Kleczewa bez punktów. Biało-zieloni przegrali w Szczecinie ze Świtem Skolwin 0:4

2019-08-11 18:40:32

Wysoką porażką zakończyła się trzecioligowa potyczka Sokoła Kleczew w Szczecinie. Biało-zieloni przegrali tam ze Świtem Skolwin 0:4 (0:1).

W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka. Gospodarze objęli prowadzenie w 21. minucie, po tym jak w „szesnastce” Sokoła sfaulowany został Adam Nagórski. Sędzia wskazał na „wapno”, a stały fragment na gola zamienił sam poszkodowany. Po przerwie na boisku rządzili i dzielili już tylko piłkarze ze Szczecina. Zawodnicy Świtu pokonali kleczewskiego bramkarza jeszcze trzy razy. Osiem minut po przerwie w kierunku dalszego słupka przymierzył Paweł Krawiec. Po siedmiu minutach Przemysław Brzeziański wykorzystał podanie Łukasza Kopcia, a w końcówce rywalizacji wynik na 4:0 ustalił Mikołaj Brzeski. Po dwóch meczach nowego sezonu Sokół ma na swoim koncie trzy punkty i plasuje się na dziesiątej lokacie trzecioligowej tabeli. W następnej serii spotkań biało-zieloni zmierzą się u siebie z Unią Janikowo. Ten mecz zaplanowano na najbliższy czwartek (15 sierpnia), na godz. 17.00.

Sokół Kleczew: Hubert Świtalski – Sebastian Śmiałek, Jakub Banach, Arkadiusz Widelski, Tomasz Koziorowski, Filip Brzostowski (‘85 Jakub Groszkowski), Tomasz Kowalczuk (‘73 Marcel Koziorowski), Jakub Dębowski (‘64 Michał Wolinowski), Norbert Grzelak, Michał Kozajda, Dominik Drzewiecki (‘73 Miłosz Świątnicki)