Browar od 4 stycznia 24

Kleczew

Sokół Kleczew bez punktów w Szczecinie. Biało-zieloni spadli na dziewiąte miejsce w tabeli

2019-05-12 13:45:04

Wyjazdowa porażka Sokoła Kleczew ze Świtem Skolwin. Piłkarze ze Szczecina wygrali 2:0. Sokół wrócił do Kleczewa bez punktów i z kontuzją Jakuba Groszkowskiego.

Obie bramki tego spotkania zdobył Adam Nagórski. Zawodnik Świtu otworzył wynik rywalizacji tuż przed przerwą, w 43. minucie. Po raz drugi umieścił piłkę w kleczewskiej siatce osiem minut po zmianie stron. To przesądziło o dziesiątej porażce Sokoła w bieżącym sezonie. Przegrana była brzemienna w skutkach. Po kilku tygodniach Sokół pożegnał się bowiem z siódmą lokatą i spadł na dziewiąte miejsce w tabeli drugiej grupy trzeciej ligi. Dodajmy, że podczas meczu w Szczecinie, kontuzji doznał Jakub Groszkowski, który opuścił plac gry w 23. minucie. W kolejnej serii spotkań Sokół miał się mierzyć z Wdą Świecie. Z powodu wycofania tej drużyny z rozgrywek, biało-zieloni otrzymają punkty bez gry. Za dwa tygodnie kleczewianie wyjadą do Kołobrzegu na mecz z tamtejszą Kotwicą. To spotkanie zaplanowano na sobotę, 25 maja, na godz. 16.00.

Sokół Kleczew w meczu ze Świtem Skolwin: Hubert Świtalski, Michał Wolinowski, Mikołaj Pingot, Sebastian Śmiałek, Aleksander Theus (‘84 Kuba Młynarski), Tomasz Kowalczuk, Jakub Groszkowski (‘23 Arkadiusz Widelski), Norbert Grzelak, Jan Paczyński (‘70 Szymon Szczęsny), Jakub Dębowski i Marcel Koziorowski (‘80′ Miłosz Świątnicki)