Wilczyn

Szybkie zwycięstwo z Politechniką

2023-01-15 15:24:46

Pewnie 0:3 w setach wygrali siatkarze z Wilczyna z outsiderem II ligi Politechniką Gdańską.

Stoczniowiec ma za sobą słabą serię. Ostatnie spotkania w lidze przegrywa. Faworytem był więc zespół z Wilczyna. Tak też się stało. Wilki pokonały pewnie 0:3 w setach (20:25, 17:25, 21:25) Stoczniowca Politechnikę Gdańską. Tym samym zespół z Wilczyna zajmuje drugie miejsce w tabeli/ Z kolei SPS w ten weekend musiał pauzować. Rywalem miał być Lotnik Łęczyca. Mecz się nie odbył z racji niedawnego pożaru w jednej z sal lekcyjnych SP nr 4 w Łęczycy przy której swoje mecze rozgrywa Lotnik. Wstępnie spotkanie przełożono na początek marca.