Wilczyn

Zwycięski weekend naszych siatkarzy

2022-10-16 16:36:24

Kolejny udany weekend mają za sobą siatkarze z naszego regionu. Zarówno zawodnicy ze Słupcy i Wilczyna wygrali u siebie 3:1 w setach.

Gracze słupeckiego SPSu jeszcze nie przegrali. Dzięki sobotniej wygranej są aktualnie liderem Grupy 1 II ligi. W sobotę na własnej hali podjęli Lotnika Łęczyce. Pierwszy set należał zdecydowanie do gości, bowiem wygrali go pewnie 15:25. W kolejnych częściach spotkania do głosu doszli już gospodarze, którzy trzy kolejne sety wygrali kolejno: 26:24, 25:20 i 25:16.

W ten weekend pierwszy mecz u siebie rozegrały Wilki Wilczyn. Ich rywalem był Stoczniowiec Politechnika Gdańska. Dwa pierwsze sety wygrali gospodarze (25:23, 25:18). Gościom udało się urwać trzecią partię meczu (17:25). Kropkę nad ,,i" Wilki postawiły w czwartym secie, którego wygrali 25:18.