Konin

Konińscy golfiści drudzy w Biało-Czerwonym Czwórmeczu Międzyklubowym

2019-08-01 11:40:30

Drugie miejsce konińskich golfistów na polu golfowym w Brzeźnie pod Wrocławiem. Zawodnicy z naszego regionu wzięli udział w Biało-Czerwonym Czwórmeczu Międzyklubowym.

W jego ramach reprezentanci Konińskiego Klubu Golfowego rywalizowali z zawodnikami: Pierwszego Kaliskiego Klubu Golfowego, Gradi Golf Clubu z Ostrowa Wlkp. oraz Air Golf Clubu z Ostrowa Wlkp. W zawodach wystartowało dwunastu koninian. Wśród nich najlepiej poszło Piotrowi Zbyszewskiemu (77 uderzeń), który zajął trzecie miejsce. Siedemnasty był Ryszard Rychlik (92 uderzenia), a dziewiętnastą lokatę wywalczył Piotr Kruszczyński (93 uderzenia). W klasyfikacji indywidualnej, uwzględniającej poziom zawodników, czwartą pozycję zajął Aleksander Sumara (66), szósty był Maciej Hązła (67), a dziewiętnasty Piotr Zbyszewski (72). W klasyfikacji klubowej Koniński Klub Golfowy uplasował się na drugim miejscu. Zwyciężyli zawodnicy Gradi Golf Clubu Ostrów Wielkopolski, a podium uzupełnili golfiści z Pierwszego Kaliskiego Klubu Golfowego.