Remis Medyka z oldbojami w Bułgarii

2018-07-17 19:03:23

Medyk Konin podczas obozu w Bułgarii zremisował z oldbojami ETAR Veliko Tarnovo 4:4. Jutro piłkarki Romana Jaszczaka podejmą reprezentację Izraela do lat 17.

Medyk w starciu z byłymi piłkarzami ETAR-u strzelać zaczęły bardzo szybko – w siódmej i jedenastej minucie na listę strzelczyń wpisała się Dominika Kopińska. W trzydziestej minucie swoje trafienie dołożyła Litwinka Gedgaudaite. W drugiej połowie trener Jaszczak wpuścił na boisko więcej młodszych piłkarek, co także odbiło się na wyniku – ze stanu 3:1 zrobiło się 3:4, ale w ostatniej minucie remis uratowała Klaudia Łasicka.

Jakie są plany Medyka na kolejne dni? Już jutro kolejny sparing – tym razem z reprezentacją U-17 Izraela. W piątek – starcie z mistrzem Węgier MTK Hungaria. Po powrocie do Konina 21 lipca piłkarki rozpoczną mikrocykl regenerujący, który potrwa do 25 lipca, a jego zwieńczeniem będzie mecz kontrolny z KKP Bydgoszcz. Ten pojedynek w środę, 25 lipca, o 18.00. Pierwsza ligowa potyczka w pierwszy weekend sierpnia w Łodzi przeciwko UKS SMS.

KKPK Medyk Konin 4-4 Oldboy ETAR Veliko Tarnowo

Bramki: 7’, 11’ Kopińska, 30’ Gedgaudaite, 89’ Łasicka.

Skład I połowa: Sowalska - Olejniczak, Slavcheva, Zając, Lukas – Sałata - Łasicka, Gedgaudaite, Chudzik – Gawrońska, Kopińska.

Skład II połowa: Sowalska – Ivanishyn, Slavcheva, Maskiewicz, Helińska – Żurek - Łasicka, Pakulska, Stasiak - Kaletka, Majda.