Siatkarze z Osieczy na Otwartych Mistrzostwach Polski. Orzeł ReklamowyGadżet dobrnął do ćwierćfinału

2018-03-12 16:26:49

Siódme miejsce wywalczyli podczas Otwartych Mistrzostw Polski w Siatkówce występujący na co dzień w zmaganiach III ligi zawodnicy Orła ReklamowyGadżet Osiecza. Otwarte Mistrzostwa Polski w Siatkówce zorganizowano w Warszawie. Wzięło w nich udział 46 drużyn z całego kraju. W fazie grupowej siatkarze z naszego powiatu ulegli 0:2 MMM Service Huragany oraz pokonali 2:0 drużynę Kontra Banda. To wystarczyło aby awansować do fazy finałowej. W 1/16 finału Orzeł zwyciężył 2:1 SMS Amator Głogów, z kolei w 1/8 finału nasi zawodnicy okazali się lepsi od ekipy Riser Volley Team Jaworzno (2:1). Kolejny turniejowy dzień Orzeł rozpoczął od ćwierćfinału. Na tym etapie siatkarze z Osieczy nie poradzili sobie z ubiegłorocznym wicemistrzem Polski – zespołem Jamaru Tygrysy Krzepice (0:2). W efekcie Orzeł walczył o miejsca 5-8 i ostatecznie uplasował się na siódmej lokacie.

Skład Orła Osiecza podczas turnieju w Warszawie: Szymon Hetmańczyk (kpt.), Albert Michalski, Paweł Moczyński, Paweł Michalski, Mateusz Kubiński, Wojciech Kaźmierczak, Dawid Giętkowski, Adam Kaczyński, Adrian Ratajczyk, Michał Torzewski