Sześć bramek Medyka we Wrocławiu

2017-09-06 19:50:40

Zgodnie z oczekiwaniami Medyk Konin zgarnął dziś pełną pulę we Wrocławiu. Mistrzynie Polski pokonały tamtejszy AZS 6:0 (3:0).

Wynik spotkania już w czwartej minucie otworzyła Anna Gawrońska. Po dziesięciu minutach na 2:0 podwyższyła Paulina Dudek. Do przerwy jeszcze raz na listę strzelców wpisała się Anna Gawrońska. W drugiej połowie na kolejne trafienie Medyka czekaliśmy do 72. minuty, gdy z gola cieszyła się Nikol Kaletka. Końcówka spotkania należała do Natalii Pakulskiej, która strzeliła piątą i szóstą bramkę, odpowiednio w 79. i w 88. minucie spotkania.

Był to zaległy mecz czwartej kolejki. Konińska drużyna nie rozegrała go w pierwotnym terminie, bo brała wtedy udział w turnieju eliminacyjnym do 1/16 finału Ligi Mistrzyń. Po dzisiejszym zwycięstwie Medyk, z kompletem punktów, powrócił na fotel lidera ekstraligi.