Koszykarki z Konina nadal bez zwycięstwa

2022-11-21 10:31:59

Zawodniczki MKS MOS Konin muszą jeszcze poczekać na pierwszą ligową wygraną. W ramach piątek kolejki koszykarskiej drugiej ligi uległy u siebie 63:71 Liderowi Swarzędz.

Sobotni mecz był starciem ekip z dołu tabeli. Początkowo gra zawodniczek z obu drużyn była nerwowa i chaotyczna, jednak z czasem gra nabierała rozpędu i można było zobaczyć kilka dobry akcji. Spotkanie od początku do końca było dość wyrównane. Koninianki zazwyczaj goniły wynik. W drugiej kwarcie udało im się nawet wyjść na kilku punktowe prowadzenie.

W pierwszej części meczu lepsze były zawodniczki ze Swarzędza, które wygrały koszykarki ze Swarzędza. Druga kwarta była jedyną, którą wygrały zawodniczki MKSu. - 20:16. Dalsza część spotkania należała już do gości. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Lidera 63:71.

Najcelniej do kosza z drużyny z Konina rzucała Maja Bartczak, która zdobyła 15 punktów i Wiktoria Orchowska – 13 pkt. Obecnie MKS MOS zajmuje ostatnie – szóste – miejsce w drugiej lidze z dorobkiem siedmiu punktów.