Jobs First

Pierwsza porażka konińskich futsalistów

2017-01-01 20:56:10

Pierwszą porażkę zanotowali drugoligowi zawodnicy Konińskiego Klubu Futsalu Automobile Torino. Podopieczni trenera Arkadiusza Hofmana przegrali z Red Dragons II Pniewy 4:10.

Po pierwszych dziesięciu minutach było 2:0 dla gospodarzy. W kolejnych minutach koninianie doprowadzili do remisu 2:2 za sprawą trafień Mateusza Mrozińskiego i Przemysława Skibiszewskiego. Do przerwy pniewianie dorzucili dwa gole. Siedem minut po zmianie stron bramkę na 4:3 zdobył Mroziński. Gospodarze nie odpuszczali i powiększyli swe prowadzenie do 6:3. Wtedy koniński szkoleniowiec zdjął bramkarza i zagrał z przewagą jednego zawodnika w polu. Na nic się to zdało. Do końcowej syreny KKF zdobył tylko jednego gola, a piłkarze Red Dragons II wpisali się na listę strzelców jeszcze czterokrotnie.

Konińscy futsaliści zagrają teraz przed własną publicznością. W niedzielę, 8 stycznia, czeka ich pojedynek z UKS Orlik Mosina. Początek tego spotkania zaplanowano na godz. 16.00. Mecz odbędzie się w hali "Rondo".