Krzysztof Pawliński na drugim stopniu podium

2016-11-06 19:09:38
Milena Fabisiak
Napisz do autora

Krzysztof Pawliński z Konina stanął dzisiaj na drugim stopniu podium podczas Mistrzostw Warmii i Mazur w Kettlebell w Nidzicy. Dziś zakończyła się Polska Liga Kettlebell.

Krzysztof Pawliński w Polskiej Lidze Kettlebell wziął udział po raz drugi. Niedzielny start w Nidzicy w turnieju Mistrzostw Warmii i Mazur zakończył się dla niego na drugiej pozycji w długim cyklu 2x24kg wynikiem 80 powtórzeń. – Jest to najlepszy wynik, jaki udało mi się uzyskać podczas 10 min startu bez odkładania kul na ziemię. Do pierwszego miejsca na podium nie brakło dużo, 5 błędów technicznych i zamiast 85 jest 80 powtórzeń. Wygrał zawodnik z Litwy, ponieważ jego waga była niższa – mówi sportowiec.

W głównej tabeli ligowej długiego cyklu w kategorii wagowej +85 kg Krzysztof Pawliński zajął 3 miejsce kończąc występy ligowe w tym roku. – Tak wiele sukcesów zawdzięczam trenerowi Artem Gnatusin, który bezbłędnie mnie poprowadził i przygotował do tego sezonu – mówi Krzysztof Pawliński.