KKF wygrał wysoko w Tarnowie Podgórnym. Wciąż trwa walka o drugą lokatę w lidze

2020-02-23 20:53:54
Wciąż nie wiadomo kto ukończy tegoroczne rozgrywki drugiej ligi futsalu (gr. wielkopolska) na drugim miejscu w tabeli. O tę lokatę walczy wciąż Koniński Klub Futsalu Automobile Torino, który pokonał dziś na wyjeździe 12:6 (6:4) Tarnovię Tarnowo Podgórne.

O drugą pozycję na koniec sezonu KKF Automobile Torino bije się z Futsalem Gostyń. Po rozegranej podczas kończącego się weekendu serii spotkań, reprezentanci naszego miasta mają na swoim koncie dwa oczka więcej od gostynian. Do końca trwającej edycji rozgrywek pozostały już tylko dwie kolejki. Przez większą część pierwszej połowy dzisiejszego meczu wynik oscylował w okolicach remisu. Koninianie wyszli na dwubramkowe (6:4) prowadzenie dopiero tuż przed przerwą. Nasi futsaliści zdominowali boiskowe wydarzenia w drugiej części rywalizacji. Do swego dorobku dołożyli wtedy kolejne sześć trafień, pozwalając gospodarzom na strzelenie tylko dwóch goli. Mecz zakończył się wygraną KKF-u 12:6. W następnej kolejce KKF zagra w konińskiej hali „Rondo” z Piastem Poniec. To spotkanie zaplanowano na niedzielę, 1 marca, na godz. 18.00.

Gole dla Tarnovii: ‘2 Kamil Krzyżan, ‘7, 38 Michał Gławdecki, ‘8, ‘16 Krystian Skórczyński, ‘32 Piotr Jaraszkiewicz
Gole dla KKF-u: ‘3, ‘17, ‘23 Mateusz Mroziński, ‘8, ‘24 Artur Brzuśkiewicz, ‘14, ‘18, ‘30 Przemysław Skibiszewski, ‘20 Marcin Stryganek, ‘32 Krystian Andrzejczak, ‘33 Wiktor Jarabek, ‘40 Bartosz Barański (sam.)

Skład KKF Automobile Torino Konin: Jakub Jaskulski – Wiktor Jarabek, Przemysław Skibiszewski, Marcin Stryganek, Artur Brzuśkiewicz, Krystian Andrzejczak, Mateusz Mroziński, Adam Wojciechowski