YOCHI

Mustang walczy ze Startem Rzeszów o brązowe medale mistrzostw Polski. Przed rewanżem koninianie mają trzy punkty przewagi

2019-05-15 22:00:48

Koszykarze konińskiego Mustanga zrobili pierwszy krok w kierunku obronienia brązowego medalu mistrzostw Polski. Zawodnicy z naszego miasta pokonali w pierwszym meczu o trzecie miejsce Start Rzeszów 67:64.

Pierwsze spotkanie o brązowe medale rozegrano w Rzeszowie. O jego losach zadecydowała pierwsza kwarta, w której koninianie zdobyli aż jedenaście punktów więcej od rywali (19:8). W drugiej części pojedynku gospodarze odrobili trzy oczka. Po zmianie stron lepsi byli koninianie (17:14). W czwartej ćwiartce Start znów rzucił się do odrabiania strat. Do końcowej syreny rzeszowianie zmniejszyli przewagę Mustanga do trzech punktów. Ostatecznie koninianie wygrali 67:64. Rewanż będzie w najbliższą sobotę (18 maja), o godz. 17.00, w zielonej hali sportowej przy ul. Popiełuszki w Koninie. Wstęp dla kibiców będzie darmowy.