To z pewnością jedna z młodych artystek, o której ostatnio jest głośno, a pewnie będzie jeszcze głośniej. Paula Biskup, pochodząca z Turku, niedawno wystąpiła podczas festiwalu TOP of the TOP w Sopocie i walczyła w konkursie o statuetkę Bursztynowego Słowika.
Jak nam zdradziła, w przyszłym roku planuje wydać swoją debiutancką płytę. – Powoli ją sobie planuję – wyjaśnia Paula Biskup, która szerokiej publiczności może też być znana z programu „Mam Talent”.
Czy przy tworzeniu piosenek i pracy w studiu potrafi tupnąć nogą, jeśli nie jest z czegoś zadowolona? – Jestem bardzo asertywną osobą. Jeśli na koniec dnia nie będę zadowolona z efektu pracy w studiu, to nie będę chciała wypuścić tego utworu. Staram się więc, żeby to brzmiało tak jak ja chcę – mówi młoda artystka.
– Odkąd tak profesjonalnie podchodzę do koncertów, to nie wystąpiłam w Turku, a bardzo bym chciała – przyznaje wokalistka.
Więcej o muzycznych planach Pauli Biskup w wywiadzie w ramach naszej Letniej Redakcji. Spotkaliśmy się z artystką w parku w Turku, czyli w jej rodzinnym mieście.