Rywalizacja na boisku. Medyczki zmierzyły się z przedstawicielami mediów

2022-01-30 11:07:00
Marcin Szafrański

Jednym z wydarzeń sportowych w ramach tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Koninie był mecz zawodniczek Medyka z przedstawicielami konińskich mediów.

Do rywalizacji stanęły zawodniczki Medyka Konin U-17, które na boisku w hali „Rondo” zmierzyły się z przedstawicielami konińskich mediów (wśród zawodników był dziennikarz naszej redakcji Marcin Maliński). Od samego początku widać było, że obu drużynom – grającym dla WOŚP – zależało na zwycięstwie. Po pierwszej połowie (12 minut) mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla Medyczek. W drugiej połowie dziennikarze strzelili dwa gole, natomiast Medyczki też nie dawały za wygraną, dorzucając do swojego wyniku jeszcze jeden punkt.

Ostatecznie więc spotkanie zakończyło się wynikiem 5:2 dla Medyka Konin U-17. Zawodniczkom gratulowała między innymi trenerka Anna Gawrońska.