W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. X
LIS - VOLVO 4 tydzień PAŹDZIERNIK B

Aktualności

W tym roku to nowość. Po mieście będą kursować autobusy z napisem „Wigilia”

2016-12-23 09:48:12
W tym roku to nowość. Po mieście będą kursować autobusy z napisem „Wigilia”

Autobusy MZK z napisem „Wigilia" za darmo zawiozą dzisiaj mieszkańców na spotkanie wigilijne na placu Wolności, które rozpocznie się o godzinie 14.00. Również wrócimy nimi do domu.

Załączamy dokładny rozkład jazdy.

Autobus I – godz. wyjazdu 13.18, trasa przejazdu – ul. Przemysłowa

(Hortex), 11 Listopada, Zakole, Wyszyńskiego, Aleje 1-go Maja, Dworzec PKP, Dworcowa, Grunwaldzka.

Lp

Nazwa ulicy

Godzina przyjazdu autobusu

1

Ul. Przemysłowa (Hortex)

13:18

2

11-Listopada ( Bazar )

13:20

3

Zakole

13:23

4

Wyzwolenia

13:27

5

Wyszyńskiego -szpital

13:30

6

Aleje 1-go Maja

13:33

7

Dworzec PKP

13:36

8

Dworcowa

13:39

9

Warszawska

13:43

10

Grunwaldzka

13:45

Autobus II – godz. wyjazdu 13.15, trasa przejazdu – ul. Poznańska

(pętla), Spółdzielców, Kleczewska, Paderewskiego, Chopina, Kleczewska, Przeprawa, Marii Dąbrowskiej, Zagórowska, Kościuszki, Staszica, Grunwaldzka.

Lp

Nazwa ulicy

Godzina przyjazdu autobusu

1

Ul. Poznańska ( pętla)

13:15

2

Spółdzielców-szkoła

13:20

3

Kleczewska

13:24

4

Paderewskiego

13:26

5

Chopina

13:28

6

Kleczewska

13:32

7

Marii Dąbrowskiej

13:35

8

Zagórowska

13:38

9

Kościuszki

13:40

10

Staszica

13:41

11

Szarych Szeregów

13:43

12

Grunwaldzka

13:45

Autobus III – godz. wyjazdu 13:34, trasa przejazdu – Topazowa, Szpitalna, Kolska, Wał Tarejwy, Grunwaldzka.

Lp

Nazwa ulicy

Godzina przyjazdu autobusu

1

Ul. Topazowa ( pętla )

13:34

2

Szpitalna-szpital

13:37

3

Kolska-szkoła

13:40

4

Wał Tarejwy

13:43

5

Grunwaldzka

13:45

Odjazdy o godzinie 15.30, trasa przejazdu autobusu w kierunku odwrotnym.

Marcin Szafrański



Śledź nas na

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:






Jesteśmy na: