Jobs First

Finał charytatywnego turnieju za nami. Kto dostanie puchar burmistrza?

2019-01-18 08:23:11
Aleksandra Wysocka

Trzy zespoły – Warta Kramsk, OSP Konin-Chorzeń i Strażak Licheń rywalizowały w finale turnieju charytatywnego, rozegranego w ramach „Akcji dla Michaliny”. Kto dzisiaj odbierze puchar burmistrza Ślesina?

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Licheniu Starym rozegrany został finał charytatywnego turnieju piłki halowej, jaki zorganizowano w ramach „Akcji dla Michaliny”. Walczyły w nim trzy drużyny, które wygrały rywalizację w swoich grupach.

Mecze wyłoniły zwycięzcę, którym została ekipa Strażaka Licheń. Drugą pozycję zajęła Warta Kramsk, a na trzecim miejscu na podium stanęła OSP Konin-Chorzeń. Dzisiaj po południu najlepszemu zespołowi zostanie wręczony puchar burmistrza Ślesina, a stanie się to w czasie imprezy charytatywnej, jaka rozpocznie się o godz. 15.00 w remizie OSP Licheń Stary. Przypomnijmy, że około godz. 17.00 ma się pojawić gość specjalny, jakim będzie Krzysztof „Diablo” Włodarczyk.

W całym turnieju zagrało 12 drużyn z regionu.