Jobs First

Wydarzenia dnia

Górnik wygrywa po raz pierwszy w sezonie. Sokół już świętował zwycięstwo i przegrał

2017-11-11 19:39:35

Za nami sobota w trzeciej lidze. Drużyny z naszego miasta i regionu zanotowały wygraną i porażkę. Z pierwszego zwycięstwa w bieżącej edycji rozgrywek cieszyli się piłkarze Górnika Konin, który na własnym terenie pokonał 4:2 Wdę Świecie. Wynik rywalizacji już w szóstej minucie, wykorzystując rzut karny, otworzył Dawid Przybyszewski. Ten sam piłkarz jeszcze dwukrotnie wpisał się na listę strzelców – w 12. i 47. minucie. W międzyczasie gola dla Górnika dołożył Dawid Śnieg. Bramki dla rywali padły w 43. i 87. minucie. Nietęgie miny mieli po ostatnim gwizdku piłkarze kleczewskiego Sokoła. „Biało-zieloni” jeszcze w 90. minucie prowadzili na wyjeździe z Polonią Środa Wielkopolska 1:0, po tym jak gola w 54. minucie zdobył Wojciech Antczak. Średzianie wyrównali w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry za sprawą Łukasza Białożyta. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów – piłka ponownie znalazła się w kleczewskiej siatce. Trzy punkty zapewnił Polonii Krzysztof Bartoszak.