Ułóż według:
...

Pewna wygrana mimo fatalnej skuteczności. Górnik ograł beniaminka

2021-03-20 16:36:38
Bardzo dobra postawa Górnika Konin w wyjazdowym meczu z Unią Swarzędz poskutkowała zdobyciem trzech punktów. Biało-niebiescy pokonali rywala 0:2, a wygrana powinna być wyższa.

Górnik walczył do końca. O porażce zadecydowały gole z pierwszej połowy

2021-03-14 13:31:56
Bramki z końcówki pierwszej połowy okazały się kluczowe dla losów spotkania Górnika Konin i GKS-u Przodkowo. Biało-niebieskim nie udało się zdobyć punktów mimo ambitnej postawy.

Zwycięstwo po zaciętym boju. Medyk wiosną jeszcze bez straty gola

2021-03-13 14:18:45
W pierwszym wiosennym meczu na własnym stadionie Medyk Konin pokonał 2:0 Sportis KKP Bydgoszcz. Solidna ekipa ze środka tabeli Ekstraligi dała się mocno we znaki gospodyniom, a losy spotkania ważyły się niemal do samego końca.

W meczu Sokołów lepszy Kleczew. Przed pucharem zagrają jeszcze jeden sparing

2021-02-20 22:17:21
Piłkarze Sokoła Kleczew rozegrali swój przedostatni mecz kontrolny przed przystąpieniem do Pucharu Polski, a potem do zmagań ligowych. Zawodnicy Mariusza Bekasa pokonali imiennika z Aleksandrowa Łódzkiego 2:1.

Porażka z wiceliderem 3 ligi. Sokół stracił cztery bramki

2021-01-21 09:04:58
Zmienił się nieco rozkład sparingów Sokoła Kleczew, który dodatkowy termin wykorzystał na mecz z Polonią Środa Wielkopolska, który w bieżącym sezonie jest jednym z faworytów do awansu do II ligi. Test nie wypadł pomyślnie dla zawodników Mariusza Bekasa.

KKF wyszarpał zwycięstwo. W dwie minuty odwrócili losy meczu

2020-11-30 20:54:48
Dopiero swój drugi mecz ligowy w tym sezonie rozegrali futsaliści KKF-u Konin, którzy w starciu z Piastem Poniec stawiani byli w roli faworyta. Przyjezdni już w zeszłym sezonie udowodnili jednak, że potrafią napsuć sporo krwi przeciwnikom. Tym razem nie było inaczej, gdyż koninianie wygrali po zaciętym boju 5:4.

W Koninie ruszy szkoła mistrzostwa sportowego. Będą kształtować młodych piłkarzy

2020-11-25 12:21:18
Wygląda na to, że władze Górnika Konin mają plan na poszerzenie oferty szkoleniowej dla młodych sportowców. Podczas konferencji prasowej Czesław Owczarek oraz Mateusz Michalski przybliżyli szczegóły powołania Niepublicznej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Koninie.

Niespodziewana porażka Sokoła. Przegrali z dziewiętnastą drużyną w tabeli

2020-11-16 13:48:16
W złych nastrojach rundę jesienną zakończyli zawodnicy Sokoła Kleczew. Podopieczni Łukasza Cichosa po raz drugi z rzędu musieli uznać wyższość rywali. Tym razem lepsi okazali się piłkarze Gryfa Wejherowo, który zajmuje dopiero dziewiętnastą lokatę w 3 lidze.

Wysoka porażka z beniaminkiem. Górnik Konin uległ Pomorzaninowi Toruń 0:3 (0:2)

2020-09-19 20:44:56
To miał być mecz na przełamanie Górnika na własnym stadionie. Choć Pomorzanin Toruń wydawał się rywalem w zasięgu koninian, to „biało-niebieskim” nie udało się strzelić rywalowi choć jednego gola. Goście cieszyli się za to z aż trzech trafień.

Jest pierwszy punkt Górnika. Koninianie mogli jednak zgarnąć pełną pulę

2020-09-06 14:55:47
Górnik Konin nareszcie zdobył pierwszy punkt w nowym sezonie drugiej grupy trzeciej ligi. Koninianie mogli jednak wygrać, bo aż do 83. minuty prowadzili u siebie z Flotą Świnoujście 1:0. Mecz zakończył się ostatecznie remisem 1:1.

Waliły głową w mur, ale wygrały 3:0. Medyk pokonał Olimpię Szczecin

2020-08-22 15:16:32
Aż 54 minuty czekali dziś konińscy kibice na otwarcie wyniku meczu kobiecej Ekstraligi między Medykiem Konin a outsiderem – Olimpią Szczecin. W spotkaniu 3. kolejki drużyna trenera Romana Jaszczaka wygrała na własnym terenie 3:0 (0:0).

Grali w przewadze, mieli rzut karny, trafili w poprzeczkę. Piłkarze Sokoła nie zdołali pokonać beniaminka

2020-08-09 11:41:30
Sokół Kleczew zainaugurował sezon na własnym stadionie meczem z Pomorzaninem Toruń. Mimo ostatnich czterdziestu minut gry w przewadze, „biało-zieloni” tylko zremisowali z jednym z tegorocznych trzecioligowych beniaminków 1:1 (0:1).

Sokół odpadł z wojewódzkiego pucharu Polski. KKS 1925 Kalisz był lepszy o zaledwie jednego gola

2020-07-18 21:46:12
Sokół Kleczew nie zagra w półfinale wojewódzkiego pucharu Polski. Piłkarze z północy naszego powiatu przegrali dziś na wyjeździe, w ćwierćfinale z KKS-em 1925 Kalisz 0:1 (0:1).

„Nie mieliśmy dzisiaj szans, bo zagraliśmy najsłabszy mecz”. Górnik nie sprostał rezerwom Pogoni Szczecin

2020-07-16 22:50:41
Były lepsze momenty, ale koninianie generalnie ginęli na tle przeciwnika. Tak wyglądał letni sparing „biało-niebieskich” z rezerwami ekstraklasowej Pogoni Szczecin. Koninianie przegrali na własnym terenie 0:3 (0:2). Zdaniem trenera Sławomira Suchomskiego była to najsłabsza gra kontrolna Górnika w trakcie trwającego okresu przygotowawczego.

Gol Karbowego z wolnego. Górnik pokonał Kujawiankę 2:1 (1:0)

2020-07-12 16:05:10
Drugi zwycięski sparing w przerwie letniej 2020 mają za sobą trzecioligowi piłkarze Górnika Konin. Zawodnicy trenera Sławomira Suchomskiego pokonali na stadionie miejskim przy ul. Dmowskiego czwartoligową Kujawiankę Izbica Kujawska.