Wyniki wyszukiwania dla frazy: spotkanie.

Ułóż według:
...

Mustang nie obronił trofeum. Puchar Polski powrócił do Kielc

2020-11-23 11:40:07
Nie udało się powtórzyć sukcesu sprzed roku, kiedy to koszykarze na wózkach KSS-u Mustanga Konin sięgnęli po Puchar Polski. W zorganizowanym w Suchedniowie turnieju koninianie zajęli trzecie miejsce, oddając po roku przerwy trofeum w ręce kielczan.

Druga wygrana za trzy punkty z rzędu. SPS wrócił do czołówki

2020-11-23 08:50:09
Po przełamaniu się w zaległym starciu z Eneą Energetykiem Poznań i pewnej wygranej w trzech setach SPS znów zwyciężył za trzy punkty. Tym razem we własnej hali słupczanie pokonali 3:1 Steico Noteć Czarnków.

Obie drużyny Medyka grają dalej. Rezerwy wygrały próbę nerwów

2020-11-19 09:06:33
Zarówno pierwsza drużyna, jak i rezerwy Medyka Konin zagrają w 1/8 finału Pucharu Polski w piłce nożnej kobiet. O ile podopieczne Romana Jaszczaka przeszły do kolejnej rundy spacerkiem, tak druga drużyna o awans walczyła w serii jedenastek.

Świetna seria podtrzymana. Błyskawiczne zwycięstwo Wilków Wilczyn

2020-11-15 00:51:20
Ostatnie tygodnie to pasmo zwycięstw siatkarzy LUKS-u Wilków Wilczyn, którzy plasują się na drugiej pozycji w tabeli II ligi. Tym razem podopieczni Tomasza Robaka rozbili ostatni w lidze SMS Police.

Dwa pewne zwycięstwa z rzędu. Orzeł Osiecza pnie się w górę tabeli

2020-11-15 00:19:28
Najpierw w środku tygodnia z AS-em Izomet Wronki, następnie na wyjeździe w derbach regionu z UKS-em „Piątką” Turek mierzyli się siatkarze trzecioligowego Orła Osiecza. Oba spotkania wygrane pewnie w trzech setach sprawiły, że osieczanie powrócili na podium rozgrywek.

Niespodzianki nie było. SKP obronił Strefowy Puchar Polski

2020-11-12 17:13:37
W finale Pucharu Polski strefy konińskiej mierzyli się ze sobą liderzy klasy okręgowej oraz piątej ligi, Warta Eremita Dobrów i SKP Słupca. Zdecydowanym faworytem był obrońca tytułu z powiatu słupeckiego, który z zadania wywiązał się przekonująco, aplikując rywalowi aż cztery bramki.

Trzecioligowcy na minus jeden. Minimalne porażki Sokoła i Górnika

2020-11-12 10:33:41
W Dzień Niepodległości mecze 16. kolejki rozgrywały zespoły 3 ligi. Obaj reprezentanci naszego regionu ulegli rywalom jedną bramką, choć spotkania miały zgoła odmienny przebieg. Tym razem bliżej punktów byli biało-niebiescy.

Wygrana po golu samobójczym. Sokół przez moment w czołowej piątce

2020-11-09 09:46:48
Skromnym zwycięstwem zakończył domowe spotkanie 15. kolejki 3 ligi Sokół Kleczew, który podejmował Gwardię Koszalin. Choć przeciwnik kleczewian zajmuje miejsce w końcówce stawki, postawił twarde warunki faworytom.

Pewna wygrana na inaugurację. Mustang będzie chciał obronić mistrzowski tytuł

2020-11-03 15:46:29
Przedwcześnie zakończony ubiegły sezon 1. ligi koszykówki na wózkach był bardzo udany dla KSS-u Mustanga Konin, którego zawodnicy sięgnęli po mistrzostwo kraju. Na inaugurację tegorocznych rozgrywek koninianie udali się do Krakowa, gdzie mierzyli się z powracająca do najwyższej ligi drużyną For Heroes. Przekonująca wygrana daje nadzieje na kolejny udany sezon.