Osiedle Szafirowe

Wyniki wyszukiwania dla frazy: brawa.

Ułóż według:

Górnik ma drugie zwycięstwo w sezonie. Trener Augustyniak zobaczył czerwoną kartkę

2019-09-07 21:24:44
Górnik Konin pokonał dziś na wyjeździe jarocińskiego Jarotę 2:1 (1:0), po bramkach Tarasa Jaworskiego i Dawida Przybyszewskiego.

Wysoka wygrana Górnika z LKS-em Gołuchów. Trzy bramki Kalinowskiego w trzy minuty

2019-07-20 19:29:19
Sparingiem z czwartoligowym LKS-em Gołuchów zakończyli obóz dochodzeniowy piłkarze konińskiego Górnika. Biało-niebiescy wygrali 5:2 (1:1). Trzy bramki zdobył w końcówce rywalizacji Dawid Kalinowski.

Publiczność zagrała razem z artystami. Zakończył się jedenasty Koncert Świętojański

2019-06-30 00:24:07
- Tak licznie zgromadzona na konińskim rynku publiczność daje nadzieję, że muzyka klasyczna, filmowa i orkiestra nie zginą dzięki takim inicjatywom. Mamy nadzieję, że zaprosicie nas znowu - powiedział chwilę po zejściu ze sceny Michał Klauza, dyrektor artystyczny Orkiestry Polskiego Radia w Warszawie, która swym występem uświetniła jedenasty Koncert Świętojański na konińskiej Starówce.

Rafał Ulatowski: dziękuję przeciwnikowi za dobry mecz. W drugiej połowie Górnik postawił się i był groźnym rywalem

2019-05-12 14:50:27
Zapraszamy do zapoznania się z pomeczowymi wypowiedziami trenerów i zawodników Górnika Konin i Lecha II Poznań po wczorajszym meczu 28. kolejki drugiej grupy trzeciej ligi.

40 par zatańczyło efektownego poloneza. „Wyglądacie pięknie i uroczo”