Wyniki wyszukiwania dla frazy: Tomasz Robak.

2021-05-06 12:09:15
W ostatnim czasie oba drugoligowe zespoły siatkarskie z naszego regionu poinformowały o zakończeniu współpracy z dotychczasowymi szkoleniowcami. Okazuje się, że Tomasz Robak, który od lat związany był z Wilkami Wilczyn zasiądzie na ławce trenerskiej SPS-u Konspol Słupca.

Kanonada błędów SPS-u. Wilki znów lepsze w derbach

2020-12-20 10:54:50
Ponownie w trzech setach zakończyły się derby regionu w II lidze siatkówki pomiędzy Wilkami Wilczyn a SPS-em Konspol Słupca. Niespodziewanie jednostronny przebieg meczu dwóch czołowych drużyn tabeli był efektem bardzo słabego występu przyjezdnych.

Wilki teoretycznie nie były słabsze, ale spotkał je najwyższy wymiar kary

2019-11-16 21:56:13
Niezwykle wyrównane dwa pierwsze sety i nieco słabsza trzecia partia w wykonaniu wilczyńskich Wilków. Wynik jednak – pozostawiający wiele do życzenia. Nasi siatkarscy drugoligowcy przegrali dziś u siebie ze Stoczniowcem Gdańsk 0:3.

Złe dobrego początki w Wilczynie. Wilki wygrywają znów we własnej hali

2019-11-10 21:38:59
Wilki Wilczyn pokonały we własnej hali rezerwy gdańskiego Trefla. Siatkarze z Trójmiasta byli lepsi tylko w jednym secie.

Niespełna godzinny koncert Wilków Wilczyn. Stal Grudziądz bez szans

2019-10-13 14:30:18
Niecałą godzinę potrzebowały wilczyńskie Wilki, aby pokonać kolejnego rywala w nowym sezonie drugiej ligi. Podopieczni trenera Tomasza Robaka wygrali bez straty seta ze Stalą Grudziądz.

Chodziło głównie o dobrą zabawę, ale nie zabrakło też sportowych emocji. Siatkarze z regionu przywitali wakacje na miejskiej „Przystani” w Gosławicach

2019-06-23 18:55:15
Dziesięć drużyn rywalizowało dziś na piaszczystym boisku miejskiej „Przystani” w Gosławicach. MOSiR wraz z Konińskim Towarzystwem Piłki Siatkowej zorganizował tam siatkarki turniej na „Powitanie Wakacji”.