Wyniki wyszukiwania dla frazy: Kacper Nowinowski.

Ułóż według:

Rewelacyjny początek sezonu KKSz-u. Złoto i srebro w I Pucharze Polski Juniorów

2021-09-06 18:45:41
W hali szermierczej MOSiR-u w Koninie zainaugurowany został sezon szablowy. Wspaniale w I Pucharze Polski Juniorów spisali się reprezentanci KKSz-u Konin. Złoto zdobył Olaf Stasiak, a srebro Kacper Nowinowski.

Szabliści KKSz-u walczyli w mistrzostwach Polski juniorów. Męska drużyna ze srebrem

2021-06-06 10:58:16
W Chotomowie rozegrane zostały Indywidualne oraz Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w szabli. Reprezentanci KKSz-u zdołali wywalczyć jeden medal. Męska ekipa dotarła aż do finału, w którym uległa Victorowi Warszawa. To nie koniec zmagań, gdyż jeszcze dziś do rywalizacji staną zawodnicy U-23.

Udany XXVIII Memoriał Zenona Ryszewskiego. Cztery medale KKSz-u i przechodnia szabla w rękach Olafa Stasiaka

2021-05-08 20:42:48
Długo wyczekiwany XXVIII Memoriał Zenona Ryszewskiego okazał się bardzo szczęśliwy dla szablistów KKSz-u. Koninianie zdobyli łącznie cztery medale, w tym jeden złoty – co równoznaczne było z przekazaniem najważniejszego trofeum, czyli przechodniej szabli Olafowi Stasiakowi.

Świetny występ KKSz-u w III Pucharze Polski. Złoci Matuszak i Stasiak

2021-01-24 11:50:17
W Koninie odbył się III Puchar Seniorów w szabli sygnowany jako Memoriał Wojciecha Zabłockiego – wybitnego polskiego szermierza (olimpijczyka), ale również architekta, który zaprojektował Pałac Sportu w Koninie – dzisiejszą Halę „Rondo”. Zawody były bardzo udane dla reprezentantów KKSz-u, którzy zdobyli złote medale zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet.

KKSz z jednym medalem na zakończenie roku. Srebro Sylwii Matuszak

2020-12-20 12:07:19
Tym razem tylko wśród szablistek udało się stanąć na podium zawodnikom KKSz-u Konin w II Pucharze Polski Seniorów. Wynik z pierwszego turnieju poprawiła Sylwia Matuszak, która minimalnie uległa swojej rywalce w finale. Najlepsi z panów odpadli w ćwierćfinałach.

Świetny start KKSz-u. Podium Zawodniak i Stanisławskiego.

2020-11-17 20:43:34
W Koninie rozegrano I Puchar Polski Seniorów w szabli kobiet i mężczyzn inaugurujący sezon 2020/21. Z bardzo dobrej strony pokazali się zarówno panowie, jak i panie. W obu kategoriach zawodnicy z Konina stanęli na podium.

Srebrny medal szablisty KKSz-u. Olaf Stasiak na podium II Pucharu Polski Juniorów w Koninie

2019-10-15 15:42:43
Olaf Stasiak ze srebrnym medalem II Pucharu Polski Juniorów w szabli. Zawodnik Konińskiego Klubu Szermierczego stanął na podium przed własną publicznością.

Po Pucharze Europy Kadetów w szabli. Koninianie uplasowali się w Godollo poza pierwszą setką

2019-10-06 20:51:44
Do węgierskiego Godollo pojechało sześciu reprezentantów Konińskiego Klubu Szermierczego. Najlepiej poszło Mateuszowi Stasiakowi, który zajął 125. miejsce.

Dwa medale konińskich szablistów. Srebrna Zawodniak i brązowy Nowinowski w Warszawie

2019-09-24 18:04:03
Dwa podia szablistów Konińskiego Klubu Szermierczego. Po medale sięgnęli podczas rozgrywanego w Warszawie pierwszego Pucharu Polski Juniorów.

KKSz najlepszym klubem szermierczym na OOM 2019. Drużyna konińskich szablistów zdobyła złoto

2019-05-05 23:26:05
Pierwsze miejsce w klasyfikacji klubów szermierczych w kraju. Zawodniczki i zawodnicy Konińskiego Klubu Szermierczego mają za sobą występy na 25. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych 2019. Złoty medal przywiozła z tej imprezy drużyna panów.