Wyniki wyszukiwania dla frazy: Bond.

Ułóż według:

Lider Ekstraligi wzmacnia się kosztem Medyka. Kaletka wraca do Sosnowca

2021-01-12 18:44:11
Po 3,5 roku przerwy Nikol Kaletka powróci do Czarnych Sosnowiec. Już wcześniej o odejściu z Konina ofensywnej pomocniczki informowano w mediach społecznościowych Medyka. Oprócz niej z zespołem Romana Jaszczaka pożegnały się trzy inne zawodniczki.

Medyk gra dalej w Pucharze Polski. Zwycięstwo mimo słabej skuteczności

2020-11-05 10:49:47
Piłkarki Medyka Konin już w 1/32 Pucharu Polski mierzyły się z inną drużyną z Ekstraligi kobiet, Olimpią Szczecin. Mimo słabego widowiska i strachu o wynik aż do 70. minuty meczu, podopieczne Romana Jaszczaka wygrały w regulaminowym czasie gry 3:1.

Hit Ekstraligi dla Czarnych. Medyk gorszy o jedną bramkę

2020-09-06 13:58:00
Medyk Konin nie sprostał w hicie 6. kolejki kobiecej Ekstraligi Czarnym Sosnowiec. Piłkarki z naszego miasta uległy u siebie 1:2 (0:1) drużynie uważanej przez wielu za faworyta do zdobycia mistrzostwa Polski w sezonie 2020/2021.

Waliły głową w mur, ale wygrały 3:0. Medyk pokonał Olimpię Szczecin

2020-08-22 15:16:32
Aż 54 minuty czekali dziś konińscy kibice na otwarcie wyniku meczu kobiecej Ekstraligi między Medykiem Konin a outsiderem – Olimpią Szczecin. W spotkaniu 3. kolejki drużyna trenera Romana Jaszczaka wygrała na własnym terenie 3:0 (0:0).

Lepsze i gorsze 40 minut w grze Medyka. Debiutancki gol Alicji Piechockiej

2020-08-16 22:29:20
Medyk Konin pokonał w wyjazdowym meczu 2. kolejki nowego sezonu Ekstraligi – Sportis KKP Bydgoszcz 2:0 (1:0). Koninianki zagrały dobre pierwsze i ostatnie dwadzieścia minut spotkania. Wtedy właśnie padły oba gole.

Nierówna walka Medyka z... sędzią Szymulą. Losy inauguracyjnej rywalizacji rozstrzygnął wątpliwy rzut karny

2020-08-08 15:52:40

Reprezentantka Jamajki w Medyku Konin. Klub podpisał kontrakt z Dominique Bond-Flaszą

2020-08-05 14:09:50
Koniński Medyk zakontraktował boczną defensorkę, Dominique Bond-Flaszę. 24-latka trafiła do naszego miasta z holenderskiego PSV Eindhoven.

Najlepsi szabliści z całego świata w konińskiej hali szermierczej. Przed nami XII Puchar Europy Kadetów

2019-09-03 19:48:38
Najlepsze szablistki i najlepsi szabliści z całego świata przyjadą znów do Konina. W hali szermierczej przy ul. Dworcowej odbędzie się XII Puchar Europy Kadetów w szabli kobiet i mężczyzn, który będzie jednocześnie XX Turniejem o Puchar Prezydenta Miasta Konina.