Wysokie zwycięstwo futsalistów z outsiderem, cztery bramki Mrozińskiego i hat-trick Kujawy

2016-11-26 20:00:09

Drugoligowi fustaliści KKF Automobile Torino Konin pokonali dziś we własnej hali 11:2 (9:0) Perfectę Złotów.

Większość bramek podopieczni trenera Arkadiusza Hofmana zdobyli w pierwszej połowie. Po zmianie stron, przy wysokim prowadzeniu, koniński szkoleniowiec dał szansę gry zawodnikom, którzy we wcześniejszych meczach spędzili na boisku mniej minut. KKF zdobył w drugiej połowie dwa gole. Tyle samo wyniósł bramkowy dorobek gości. Po stronie KKF bramki zdobywali: Mateusz Mroziński (x4), Alan Kujawa (x3), Damian Markiewicz, Przemysław Skibiszewski, Krystian Andrzejczak i Sebastian Raczkowski. Gole dla gości to zasługa Mateusza Włodarczyka i Jana Turkowiaka.