YOCHI

Praca

KIEROWCA AUTOBUSU

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ S.A. Konin
  • umowa o pracę
  • cały etat
  • pracownik fizyczny
2022-06-03 08:49:46

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ S.A. poszukuje kandydata na stanowisko: kierowca autobusu

Zakres obowiązków:

Przewóz pasażerów na wyznaczonych trasach, prowadzenie autobusu zgodnie przepisami ruchu drogowego, sprzedawanie biletów z wykorzystaniem kasy fiskalnej, dbanie o bezpieczeństwo pasażerów, wykonywanie czynności obsługowych autobusu

Wymagania:

-prawo jazdy kategorii D

-świadectwo kwalifikacji przewóz osób

Rodzaj umowy :Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:od 3 400 PLN

Pracodawca przed zatrudnieniem umożliwia zdobycie uprawnień poprzez opłacenie kosztów szkolenia na kat. D prawa jazdy i kwalifikację wstępną, które po zatrudnieniu podlegały będą spłacie przez pracownika.

Pracodawca oferuje: możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, świadczenia socjalne, paczki, bony, wczasy pod gruszą, strój służbowy.

Osoba do kontaktu: Alicja Guzik

Numer telefonu:693 524 207, 669 794 000

Zobacz pracę w dziale ogłoszeń >