Browar od 4 stycznia 24

Praca

KIEROWNIK KLUBU SENIOR+ "WRZOSOWISKO"

Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Fabryczna 14, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • cały etat
  • pracownik umysłowy
2022-04-28 12:42:10

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie bieżącą działalnością Klubu Senior+
  • Realizowanie programu działalności Klubu Senior+ "WRZOSOWISKO"
  • Planowanie, realizacja budżetu
  • Prowadzenie zajęć w klubie Senior+ "WRZOSOWISKO"
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (w tym licencjat), kierunek: w zakresie nauk społecznych
  • minimum 3 letni staż pracy w pomocy społecznej – specjalizacja z zakresu organizacji pomocy społecznej - przedłożenie w formie pisemnej koncepcji funkcjonowania Klubu Senior+ "WRZOSOWISKO"

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • List motywacyjny
  • Kwestionariusz osobowy
  • Kserokopia świadectw pracy
  • Kserokopie potwierdzające wykształcenie
  • Oświadczenia

Wszystkie wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrześni ul. Fabryczna 14 (kancelaria) w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Nabór na stanowisko urzędnicze – Kierownik Klubu Senior + "Wrzosowisko" do dnia 09.05.2022 r.

Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail:opswrz@wrzesnia.pl

Zobacz pracę w dziale ogłoszeń >