YOCHI

Praca

PGKiM poszukuje KIEROWCĘ kat.C+E

2023-03-24 09:58:46
PGKiM Sp. z o.o. w Koninie poszukuje kandydatki/kandydata na kierowcę C+E

Zadania:

prowadzenie pojazdu ciężarowego przeznaczonego do odbioru i transportu odpadów,
prowadzenie pojazdu przeznaczonego do oczyszczania ulic i chodników,
wykonywanie prac związanych z odbiorem i załadunkiem odpadów.

Wymagania:

prawo jazdy kat. C+E,
uprawnienia HDS,
świadectwo kwalifikacji zawodowej,
aktualne psychologiczne badania lekarskie (psychotesty),
zaangażowanie i solidność w wykonywanych obowiązkach.
Dodatkowymi atutami będą:
doświadczenie na podobny stanowisku,
ukończony kurs dla konserwatora UDT (dźwigniki, żurawie, podesty).

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pracę na pełen etat,
- świadczenia z ZFŚS, ubezpieczenie grupowe,
- przyjazną atmosferę pracy .

Wszystkich zainteresowanych prosimy o dostarczenie CV oraz list motywacyjnego na adres:
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Marii Dąbrowskiej 8 62-500 Konin
lub mailowo na adres: sekretariat@pgkim.konin.pl
( w tytule maila proszę podać imię i nazwisko oraz nazwę stanowiska )

Termin składania aplikacji: do dnia 31.03.2023 roku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 pkt 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, a przesłanych dokumentów nie zwracamy.

Zobacz pracę w dziale ogłoszeń >