Browar od 4 stycznia 24

Praca

Firma McKeen-Beef CP Sp z o.o. z Liskowa zatrudni kierownika działu technicznego.

2023-02-28 14:54:35
Firma McKeen-Beef CP Sp z o.o. z Liskowa zatrudni

Kierownika działu technicznego.

Podstawowe obowiązki:
-nadzór nad pracą podległego personelu
-opracowywanie planów rozwoju technicznego firmy
-koordynacja działań poszczególnych wydziałów produkcyjnych

Najważniejsze kompetencje zawodowe:
-umiejętność instalacji, obsługi i konserwacji sprzętu technicznego

-doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale technicznym
-umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej
-zdolności organizacyjne

Oferujemy:
-bardzo korzystne warunki finansowe
-pracę w systemie jednozmianowym
-udział w szkoleniach
-możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennych doświadczeń

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV na podany adres mailowy:
praca@mckeen-beef.eu

Zobacz pracę w dziale ogłoszeń >