Korytkowski

Wyszukaj ogłoszenia

Dodano: 2020-11-18

Lakiernik Samochodowy - pewna praca w Niemczech

Kategoria: PRACA
Imię: HR Navigator
Lokalizacja: Kraków
Telefon: +48571322116
E-mail: praca@hrnavigator.com.pl
Opis:
HR Navigator poszukuje osoby w zawodzie:
LAKIERNIK SAMOCHODOWY
Praca: Nesselwang, Bawaria
WYMAGANIA PRACODAWCY:
1.Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
2.Wcześniejsza praca oraz wykształcenie w zawodzie lakiernika samochodowego zwiększy szanse na zatrudnienie
3.Uczciwość, pracowitość i dokładność w wykonywanej pracy
OPIS STANOWISKA PRACY:
1.szpachlowanie powierzchni pojazdów
2.szlifowanie
3.brak konieczności pomocy w pracy
4.posługiwanie się farbami gruntowymi oraz wodnymi
OFERTA:
1.13-15 euro brutto/h (w zależności od ilości miesięcy pracy)
2.Wynagrodzenie miesięczne 1400 – 1800 € netto/miesiąc
3.W zależności od chęci pracownika, możliwość pracy w nadgodzinach
4.Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez firmę
5.Umowa o pracę tymczasową
6.Dla pracowników oferujemy kartę EKUZ oraz druk A1
7.Możliwość dłuższej współpracy wraz z rozwojem zawodowym
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl
Kontakt telefoniczny: +48 571 322 116 +48 571 322 118 +48 515 909 950, +48 572 505 720, +48 515 909 954
Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.