YOCHI

Wyszukaj ogłoszenia

Dodano: 2019-10-24

MAGAZYNIER – praca w Niemczech z darmowym zakwaterowaniem

Kategoria: PRACA
Imię: HR Navigator
Lokalizacja: Niemcy
Telefon: 572505720
E-mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl
Nie musisz znać języka niemieckiego, aby pracować w Niemczech!

Oferujemy pewną pracę w Bad Hersfeld w magazynach znanego koncernu z branży kurierskiej.

Wykorzystaj tę szansę na dobrą pracę i aplikuj już dziś !

Opis stanowiska:
- Praca jako magazynier
- Rozładunek i załadunek towaru
- Praca głównie w systemie dwuzmianowym

Wymagania:
- Doświadczenie na w/w stanowiska
- Rzetelność i sumienność
- Umiejętność pracy w zespole w szybkim tempie

Oferujemy:
- Atrakcyjną stawkę godzinową: 11,95 euro brutto
- Całkowicie bezpłatne zakwaterowanie
- Pewną pracę dla bardzo znanej firmy
- Przyjazne warunki pracy i miłą atmosferę
- Opiekę na miejscu (polskojęzyczny koordynator oraz brygadziści)
- legalną umowę o pracę z potwierdzeniem ( A1 oraz Ekuz)
- Załatwienie wszystkich formalności niezbędnych do podjęcia pracy za granicą

Zadzwoń:
+48 572 505 720
+48 571 322 116
+48 571 322 118
+48 515 909 950
+48 12 352 29 22
Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.